Aanmelden patienten- en mantelzorgersdag

2 augustus 2019

Op zaterdag 12 oktober 2019 organiseert het ALS Centrum, in samenwerking met Spierziekten Nederland, ALS Patients Connected en Stichting ALS, de eerste Patiënten- en Mantelzorgersdag. De bijeenkomst is speciaal bedoeld voor ALS-, PLS- en PSMA-patiënten en hun naasten.

Die dag zijn er lezingen over onder andere de status van het wetenschappelijk onderzoek naar en de zorg voor ALS, PLS en PSMA. Daarnaast is er een speciaal keuzeprogramma waarin verschillende thema’s aan bod komen, een informatiemarkt waarin bedrijven hulpmiddelen demonstreren en onderzoekers die op posters hun onderzoeken uitleggen.

Datum en tijd: zaterdag 12 oktober 2019, 11.00 – 16.30 uur
Locatie: Jaarbeurs Utrecht
Kosten: gratis, vooraf aanmelden is noodzakelijk en kan hier

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid