Boostervaccinatie update 4

23 december 2021

Volgens de huidige planning ontvangen vanaf 23 december mensen uit de griepgroep een sms-uitnodiging. Dit zijn mensen die de voorgaande ronde  de vaccinatie bij de GGD hebben ontvangen.  Afhankelijk van de leeftijd is dit tot 2 weken eerder dan hun leeftijdsgenoten. Omdat ze bij de GGD bekend zijn is het mogelijk deze groep zonder veel aanpassingen op deze wijze uit te nodigen. Voor overige groepen, waaronder de mensen die in het ziekenhuis zijn gevaccineerd, is deze snelle sms-uitnodiging niet mogelijk. Zij krijgen een uitnodiging op basis van leeftijd. De snelheid van vaccineren ligt hoog, de verwachting is dat medio januari iedereen een booster heeft gekregen.

Omdat je in de doelgroep zit van patiënten die een SMS krijgen (griepprikgroep), adviseren wij je om te bellen met de GGD, daar te melden dat jij een SMS-ontvanger bent en derhalve een afspraak wil maken om de boosterprik te ontvangen. 
Het telefoonnummer is: 0800- 7070

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid