De Vaarwens; nieuw schip te water

23 februari 2020

Na een lange tijd van dromen, doen en fondsenwerven is het bijna zover;

Het nieuwe schip van stichting Vaarwens gaat eind maart te water!

Het nieuwe schip “Vaarwens” zal op 28 maart worden binnengehaald en officieel in gebruik worden genomen. Dit zal plaatsvinden in de binnenhaven van Monnickendam en begeleid worden door diverse artiesten en gastsprekers. Tevens is er rond de haven een braderie.

Maar eerst wordt het schip naar Amsterdam gevaren waar de schippers en vrijwilligers ingewerkt worden zodat zij straks op een veilige manier de vaardagen kunnen aanbieden.

Vaardagen
Vanaf maart 2020 wordt er weer gevaren, eerst nog met de Meander V en vanaf april met het nieuwe schip. Het nieuwe schip vaart straks het hele jaar door en is zeven dagen per week inzetbaar voor de vaardagen. Een vaardag voor één gast met zijn/haar naasten. Heel persoonlijk, heel ontspannen, heel gezellig. De ziekte blijft aan wal, de beleving is onbetaalbaar, de herinnering gaat mee!

Vaarwens aanvragen?
Wil jij en je gezin genieten van een mooie dag op het water, vul dan het intakeformulier in. Stichting Vaarwens neemt daarna contact met jou op.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid