Doe mee aan de Lustrumeditie van de Lenteloop

29 januari 2021

Bilthoven Beweegt voor ALS

Doe mee aan de Lustrumeditie van de Lenteloop

Ren of wandel mee voor meer onderzoek naar de ziekte ALS! Op maandag 24 mei 2021, Tweede Pinksterdag, willen we opnieuw zoveel mogelijk geld inzamelen met de jaarlijks terugkerende ALS Lenteloop Bilthoven. Dit jaar is het motto ‘Bilthoven Beweegt’. Dus kom in beweging – en meld je aan voor een FunRun. Je loopt of rent over de weg en zelfs door gebouwen op de manier die jij wilt. Door je te laten sponsoren, haal je meteen een mooi bedrag op. Kies uit de volgende afstanden:

  •  5km FunRun of FunWalk
  •  10km FunRun of FunWalk
  •  500m special

Run voor Fun en vier het leven! 

Schrijf je nu in op www.alslenteloop.nl en begin met het werven van sponsorgelden!

Door de huidige situatie met het corona-virus is er nog geen zekerheid hoe de loop eruit gaat zien.
We gaan zeker lopen en het leven vieren, op welke manier dan ook!

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid