Enquête gebruikersvriendelijkheid van medicijnverpakkingen

21 februari 2021

Het tv-programma Kassa doet – naar aanleiding van de uitkomsten van eerder onderzoek – een uitgebreid onderzoek onder verschillende patiëntenverenigingen naar de gebruikersvriendelijkheid van medicijnverpakkingen voor patiënten die door hun ziekte last hebben van hun botten, gewrichten, spieren en/of zenuwen, en naar de mogelijke oplossingen.

Zij stellen deelname door onze leden zeer op prijs. Wilt u meedoen?

De enquête vind u hier.

Op de uitkomsten van de enquête komen ze binnenkort in een uitzending terug en deze sturen ze ook aan APC.

Met de aandacht voor de gebruikersvriendelijkheid van medicijnverpakkingen kunnen ze indirect ook de patiënten zelf helpen. Mocht u de enquête niet zelf kunnen invullen, dan kunnen naasten dat uiteraard namens u doen. De enquête kan tot 3 maart 2021 worden ingevuld.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid