Geen alcohol in januari?

5 november 2019

0%4ALS Challenge – Wie daag jij uit om één maand geen alcohol te drinken?

Deze week is de website van de 0%4ALS Challenge live gegaan. Bij deze challenge drink je de maand januari geen alcohol en laat je je sponsoren in de strijd tegen ALS. De 0%4ALS Challenge kun je alleen doen, maar het is nog leuker als je je vrienden, familie en collega’s uitdaagt om mee te doen!

Wij begrijpen dat je op nieuwsjaarsdag nog graag een proost uitbrengt met een glaasje champagne. Daarom gaat de 0%4ALS Challenge van start op 2 januari 2020.

Waarom de 0%4ALS Challenge?

Wanneer je gezond bent kun je keuzes maken die van invloed zijn op de kwaliteit van je leven. Je kan kiezen om gezond te eten, regelmatig te sporten en hoeveel wijntjes of biertjes je drinkt. Maar wanneer je ALS hebt is er nog maar weinig te kiezen. Dan ziet je leven er heel anders uit.

Daarom vragen wij jou om ervoor te kiezen in januari geen alcohol te drinken. En zo geld in te zamelen voor de strijd tegen ALS.

Doe jij mee, inschrijven kan hier.

Zij doen mee aan 0%4ALS, jij ook?

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid