Heropening inschrijving A Local Swim Westland

1 februari 2022

De inschrijving voor A Local Swim Westland zal in maart 2022 weer starten. Weet je dus nog vrienden, familie of collega’s die deze unieke ervaring ook wel eens mee willen maken? Maak ze dan alvast enthousiast! Ben je geen zwemmer maar wil je met een andere sport in 2022 meters maken voor ALS? Hou dan de website www.alocalswim.nl in de gaten.

Degenen die zich voor 2021 hadden ingeschreven, hun inschrijving blijft staan tot de swim van 2022. Zij hebben immers de vierde editie nog niet gezwommen en zijn voor hun inschrijving en deelname nog niet beloond met een gave badjas, gezellige afterparty en alles wat rondom dit sfeervolle evenement gebeurt. Een enkeling heeft zijn inschrijving wegens omstandigheden moeten annuleren (via info@alswestland.nl). Dat zeer lage aantal is mooi want daaruit blijkt dat iedereen heel graag zijn steentje wil bijdragen aan ALS en het een belevenis vindt om uiteindelijk te zwemmen voor duizenden mensen publiek. Schrijf alvast in de agenda: 6 augustus 2022!

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid