Het ALS patiënten forum

16 mei 2021

Het forum is een ontmoetingsplaats waar mensen met ALS, PSMA of PLS en hun naasten op een gemakkelijke, laagdrempelige manier met elkaar in contact kunnen komen om informatie en ervaringen over hun ziekte uit te wisselen. Alle berichten zijn op onderwerp geordend en na te lezen, en hiermee vormt het ook een naslagwerk. Wij nodigen mensen met ALS, PSMA en PLS, hun naasten en zorgverleners van harte uit om zich te registreren en mee te discussiëren.

Wil je een bericht plaatsen en/of reageren dan is registratie vereist. Hiervoor heb je geen facebook account nodig. Het forum is ingedeeld in 10 hoofdonderwerpen en elk hoofdonderwerp kent een aantal subonderwerpen. Je vindt alle hoofdonderwerpen als je op het ‘Forumoverzicht’ bovenaan klikt.

Benieuwd naar het verhaal van anderen? Of wil je zelf iets delen?
Welkom, help en praat mee in onze community.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid