X

Intimiteit en seksualiteit

De behoefte aan intimiteit en seksualiteit blijft bij de meeste mensen bestaan, ook als ze ziek zijn.ze maken deel uit van kwaliteit van leven. 

Intimiteit staat voor lichamelijk contact, menselijke warmte, nabijheid en tederheid. Seksualiteit en wat u ervan vindt of wat het voor u betekent is persoonlijk. De een vindt het een belangrijk onderdeel, een ander heeft daar mogelijk een andere mening over. De ziektes ALS, PSMA en PLS kunnen, met name door de spierzwakte, gevolgen hebben voor intimiteit en seksualiteit. 

Informatie
Seksualiteit en ALS, PSMA en PLS
Seksuele gezondheid in ALS richtlijn
Palliatie en intimiteit en seks
Veranderde intimiteit en seksualiteit door mantelzorg
Seksleven bij ziekte of beperking
Seksualiteit en een beperking

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid