Kaart-actie

Het nieuwe medicijn AMX0035 van Amylyx biedt hoopvolle resultaten en een levensverlenging van ongeveer 12 maanden. In de VS en Canada is het middel goedgekeurd en beschikbaar voor ALS-patiënten. De verwachting is dat EMA, het Europees Geneesmiddelen Agentschap, het middel in de eerste helft van 2023 zal beoordelen. Hoe mooi zou het zijn als Tweede Kamerleden opkomen voor de Nederlandse ALS-patiënt om AMX0035 snel na goedkeuring beschikbaar te maken! En hopelijk in de toekomst ook andere ALS-medicijnen. We organiseren een speciale kaartenactie waarin we Tweede Kamerleden vragen op te komen voor de ALS-patiënt.

Help je mee? Je kunt vanaf nu een kaart sturen tot aan 22 maart, want dan is het debat. ga naar: www.alspatientenvereniging.nl/stuur-een-kaart-naar-tweede-kamerleden

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid