Online middag voor patiënten wereldwijd met wetenschappelijke experts

26 november 2020

De ALS / MND Connect-sessie wordt elk jaar georganiseerd door de International Alliance of ALS / MND Associations, waar APC actief lid van is. Het doel van deze online sessie is om mensen met ALS/PLS/PSMA, hun familie en vrienden in contact te brengen met vooraanstaande internationale onderzoekers. Deze interactieve sessie biedt de mensen met ALS/PLS/PSMA wereldwijd de mogelijkheid om vragen te stellen over de nieuwste onderzoeksinformatie van over de hele wereld.

Dinsdag 1 december 2020, 15:15 – 17:15 livestream via Facebook
www.facebook.com/events/179853240405184

Programma
(Engels gesproken)

15:15    Welcoming address door Adam Welburn-Ross
15:25    Evolving Landscape of ALS Clinical Trials door Jinsy A. Andrews M.D., M.Sc., FAAN; Associate Professor of Neurology, Division of Neuromuscular Medicine; Director of Neuromuscular Clinical Trials, Columbia University Irving Medical Center
15:45    New perspectives to model ALS Professor door Ludo Van Den Bosch, PhD KU Leuven Leuven, Belgium
16:05    The Science Behind the Treatments: How We Get There door Dr Janice Robertson Professor, James Hunter Family Chair in ALS Research, University of Toronto
16:25    The ALS clinic – past, present and future door Professor Chris McDermott Head, Department of Neuroscience; Co-Director MND Care and Research Centre, University of Sheffield, UK
16:45    Q & A Questions from the audience and people attending via the live streaming website
17:05    Closing remarks Chairperson – Nick Cole

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid