X

Serious Request voor ALS

21 juni 2023

Traditiegetrouw voert NPO 3FM in de week voor Kerst actie voor het goede doel. Dit jaar gaat de opbrengst naar ALS, PSMA en PLS-patiënten. Van 18 tot en met 24 december staan de radiozender en alle online en social kanalen van 3FM volledig in het teken van 3FM Serious Request. Er wordt 24 uur per dag live radio en online content gemaakt vanuit het Glazen Huis op de Grote Markt in Nijmegen. 

“Samen met heel Nederland maken we ons sterk om die patiënten en hun families te helpen en hopelijk het onderzoek juist nu dat zetje te geven, zodat ALS geen dodelijke ziekte meer is”, zegt Menno de Boer, zendermanager van NPO 3FM. 

Wij maken ons sterk om onderzoek naar de ziekte en om daar een behandeling tegen te vinden (cure). Maar zolang die oplossing er niet is gaat het ook om mensen met de ziekte het zo aangenaam mogelijk te maken (care).  

Kijk voor meer informatie op de site van Stichting ALS Nederland

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid