Terugblik Amsterdam City Swim

12 september 2019

De Amsterdam City Swim werd op 8 september jl alweer voor de 8ste keer georganiseerd. Het was nog even spannend of de regenval net als vorig jaar roet in het eten zou gooien. Het viel gelukkig alleszins mee. De voorspelde regen bleef uit, zelfs overdag, om de 8e editie weer prachtig en memorabel te maken.

ALS Patients Connected was zoals ieder jaar weer aanwezig met een kleine stand welke werd bemand door diverse vrijwilligers, dank daarvoor! Naast nieuwe ontmoetingen (vijf nieuwe leden, welkom) hebben we ook weer veel oud bekenden kunnen spreken.

De kidsswim startte om 11.00 vanaf de Hermitage en de ‘gewone’ waves begonnen om 13.00 uur. Meerdere patiënten deden mee; ze zwommen zelf, lieten zich voorttrekken in een grote opblaasband en er was een heuse gele teletubbie, dat zijn Gerben’s eigen woorden.

De opbrengst was weer een zeer mooi bedrag wat ten gunste komt van onderzoek naar ALS, PLS en PSMA, ruim 1 miljoen euro!

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid