Voorstellen nieuwe PAR-leden en verenigingsondersteuner

20 januari 2021

Voorstellen nieuwe PAR-leden en verenigingsondersteuner

In januari heeft Bianca Brouwer het stokje als verenigingsondersteuner overgenomen van Juliette Arts. Zij houdt zich bezig met de beantwoording van de telefoon en email en plant en notuleert de verschillende vergaderingen en bijeenkomsten, houdt de website bij en maakt de nieuwsbrieven. Bianca is daarnaast Persoonlijk Reisadviseur en zelfstandig ondernemer bij Travel Counsellors, waar ze maatwerk zaken- en vakantiereizen organiseert in binnen- en buitenland. Ze hoopt snel iedereen te leren kennen en een bijdrage te kunnen leveren aan het mooie doel van de patiëntenvereniging.

Naast Bianca hebben we twee nieuwe PAR-leden mogen verwelkomen, zij stellen zich voor op pagina van de patiëntenadviesraad. Klik hier voor meer informatie over Lilian en voor het verhaal van Martine klik je hier.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid