Wereld ALS Dag – 21 juni 2020 van 11.00 tot 12.00 uur

18 juni 2020

Zoals ieder jaar organiseert Stichting ALS Nederland een dag speciaal voor ALS-, PLS- en PSMA-patiënten en hun naasten. Dit jaar vindt deze dag plaats op zondag 21 juni (Internationale Wereld ALS Dag) en het zal een bijzondere editie worden! Omdat we helaas niet bij elkaar kunnen komen, heeft Stichting ALS Nederland een mooi online programma bedacht:

De Wereld ALS Dag-uitzending (DWAD)

Wat kun je verwachten tijdens deze uitzending?
Ambassadeur Gerard Ekdom als tafelheer, bijzondere tafelgasten, een optreden van Thomas Berge, heerlijke recepten van Tour du ALS kok Mike Timan én een win-actie voor kinderen van het boek ‘Papa Draak wordt niet meer beter’. Kortom; voor iedereen wat wils!

Omdat het evenement online plaatsvindt, is het dit jaar voor iedereen toegankelijk, dus spread the word!

Bekijk de uitzending via deze link op zondag 21 juni, 11.00 uur, DWAD!


Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid