X

Aangepaste slimme kleding

15 mei 2021

Als knopen dichtmaken moeilijker gaat of als je broek, zittend in een rolstoel, op je rug te laag valt, zijn er oplossingen. Ook voor als je je armen niet voldoende omhoog kan tillen of als je liggend wordt aangekleed is er speciale kleding dat makkelijker aan en uit te doen is te koop.

Om modieus en aantrekkelijk voor het oog gekleed te gaan terwijl je niet meer alles kan, is geen enkel probleem. Veel aangepaste kleding is online te koop. Aangepaste kleding zorgt ervoor dat je je zonder hulp kan aankleden of weer comfortabel, met minder pijn en zonder te veel inspanning, gekleed kan worden.

Oplossingen

Klittenband i.p.v. knopen

Broek met elastische band

Broeken met een zitsnit

Broeken die deelbaar zijn door 2 ritsen

Bovenkleding die op rug dicht gaat

Algemene informatie staat op de hulpmiddelenwijzer: hulpmiddelenwijzer.nl/hulpmiddelen/kleding-aangepast-aan-rolstoel. Informatie over zelf aanpassen van kleding vind je hier.

Enige websites met aangepaste kleding

www.easypantalon.nl

www.zorgvrijkleding.nl/lichamelijke-beperking

www.aangepastekledingkopen.nl

www.so-yes.com

www.zorgmode.nl

www.carrycare.nl

www.wi-care.com/NL

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid