X

Artists Against ALS, mis het niet en meld je aan

7 juni 2023

Op 21 juni is het Wereld ALS Dag en vraagt Stichting ALS Nederland op een bijzondere manier aandacht voor de ziekten ALS, PSMA en PLS. Door heel Nederland geven verschillende artiesten optredens in een intieme setting en worden nummers gespeeld met het thema ‘Tijd’. Met onder andere OG3NE, de 3JS, Diggy Dex en het Residentie Orkest. De presentatie wordt verzorgd door Natasja Froger.

Kijk op 21 juni om 19.30 uur de live uitzending ‘Artists Against ALS’ op ALS.nl met een aantal van deze optredens. Natuurlijk komen er ook onderzoekers aan het woord en houden we korte interviews met patiënten, actievoerders en vrijwilligers.

Mis het niet! Meld je aan om een reminder én terugkijklink te ontvangen.

Aanmeldlink: https://www.als.nl/artists-against-als/aanmelden-uitzending-artists-against-als.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid