X

Challenge voor het nieuwe jaar

17 december 2021

Wanneer je gezond bent, kun je keuzes maken die van invloed zijn op de kwaliteit van je leven. Je kunt kiezen om gezond te leven. Maar wanneer je ALS hebt, is er nog maar weinig te kiezen. Dan ziet je leven er heel anders uit. Doe daarom mee aan de 0%4ALS challenge en draag bij aan een oplossing voor de dodelijke ziekte ALS. Geen tijd te verliezen.

Zo werkt de 0%4ALS challenge

Stop in januari met bijvoorbeeld snoepen of roken, of drink geen alcohol of koffie. Jij kiest wat jouw uitdaging wordt. Het geld dat je uitspaart, doneer je op je actiepagina. Om je goede voornemen vol te houden, laat je je natuurlijk sponsoren door familie en vrienden. Met het geld dat je inzamelt, draag je bij aan wetenschappelijk onderzoek naar ALS, PSMA en PLS. Een win-win voor iedereen!

Meer informatie over de actie vind je op: https://www.nulprocentvoorals.nl/

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid