X

Deelnemers gezocht voor het ADORE-onderzoek

25 augustus 2022

Het ADORE-onderzoek, een grote Europese klinisch onderzoek, is onlangs gestart in Nederland. Het
ADORE-onderzoek evalueert een mogelijke nieuwe behandeling voor mensen die leven met ALS.
Het doel van dit onderzoek is om de werkzaamheid en veiligheid van een dagelijkse orale formulering
van edaravone te evalueren. In sommige landen buiten de EU wordt edaravone al voorgeschreven als
intraveneuze behandeling voor ALS.

Het ADORE-onderzoek is nog steeds op zoek naar mensen met ALS om deel te nemen.
Als je interesse hebt om deel te nemen aan dit onderzoek, adviseren wij je dit te bespreken met je
neuroloog of contact op te nemen met TRICALS via: info@tricals.org.

De ADORE-studie is een klinische fase 3-studie die de werkzaamheid en veiligheid van het onderzoeksgeneesmiddel ‘FNP122’ onderzoekt. FNP122 is een orale formulering van edaravone, een verbinding die oxidatieve stress kan helpen voorkomen. Daarom zou edaravone, door oxidatieve stress te verminderen, de progressie van ALS mogelijk kunnen vertragen.

TRICALS is een internationaal klinisch onderzoeksconsortium dat samenwerkt met de opdrachtgever van
dit onderzoek, Ferrer, aan het ADORE-onderzoek. TRIALS is het grootste Europese onderzoeksinitiatief tot nu toe om een ​​remedie voor ALS te vinden. Toponderzoekscentra in 16 landen hebben de handen ineen geslagen met patiëntenorganisaties, farmaceutische bedrijven en fondsenwervers om ons enige doel te bereiken: effectieve behandelingen voor ALS vinden. Je kunt meer lezen over TRIALS op de website: www.tricals.org.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid