X

Goudenregen – een boek door APV ex-voorzitter Vincent Cornelissen

4 juli 2019

ex-voorzitter Vincent Cornelissen van de ALS patiëntenvereniging heeft na drie jaar schrijven zijn autobiografisch boek Goudenregen uitgebracht.

Toen Vincent vier jaar geleden te horen kreeg dat hij ALS heeft, kwam een enorme levenskracht in hem naar boven. Naast de ALS Lenteloop die hij in 2019 voor de 4e keer organiseerde schreef hij dus ook een boek. Een soort dagboek voor zijn vrouw Marielle en hun drie dochters.  Zijn levenskracht haalt hij, ondanks de dingen die hij niet meer kan, juist uit de dingen die hij wél kan. Zo leerde hij schuifsaxofoon spelen, werd hij voorzitter van APV en geniet van zijn ritjes in zijn cabrio (rolstoel) door het bos.

Het AD schreef er een mooi bericht over.

Wil jij het boek ook lezen, dan kan je het hier bestellen.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid