X

Interview Sjaak Boer, deelnemer ALS Sunrise Walk

31 januari 2022

In de nacht van vrijdag 11 op zaterdag 12 februari lopen honderden mensen in Utrecht de zonsopgang tegemoet. Tijdens de ALS Sunrise Walk proberen ze zoveel mogelijk geld op te halen voor de strijd tegen ALS, PSMA en PLS. Sjaak Boer is één van de deelnemers en loopt voor én hopelijk ook met zijn zus Miranda. Hun vader Aart is overleden aan ALS en dezelfde erfelijke variant is inmiddels ook bij Miranda aangetroffen. Lees het interview op de website van @alssunrisewalk: www.alssunrisewalk.nl/nieuws/5647-interview-sjaak-boer-ik-verwacht-een-mooie-gezellige-maar-vast-ook-een-emotionele-tocht


Wil je als patiënt meedoen aan ALS Sunrise Walk? Het evenement gaat definitief plaatsvinden en de gehele route van 25km is rolstoelvriendelijk. Daarnaast is het ook mogelijk om 5 km te lopen. Deze route start om 07:30 bij Stadion Galgenwaard. Samen met de 25 km-lopers lopen we richting de finish. Kijk voor meer informatie op: www.alssunrisewalk.nl

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid