X

Negatief resultaat voor ALS medicatiestudie

13 maart 2024

Vorige week werd bekend dat de langverwachte resultaten van de PHOENIX-studie door Amylyx niet de positieve doorbraak bracht die we zo gehoopt hadden. Het onderzochte middel AMX0035 is geen effectieve behandeling voor ALS gebleken.

Ondanks deze teleurstelling, willen we alle deelnemers hartelijk bedanken voor hun tijd en inzet. Hun bijdrage is cruciaal voor het voortzetten van onderzoek en helpt ons in de zoektocht naar effectieve behandelingen.

Deze studie verrijkt onze kennis en stuurt het toekomstig onderzoek in de juiste richting. Bezoek voor meer informatie en vervolgstappen de website van het ALS Centrum Nederland.

Samen blijven we strijden voor een toekomst zonder ALS.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid