X

Petitie ‘toegang tot medicijnen’

19 augustus 2022

Een groep ALS-patiënten heeft een petitie in het leven geroepen om medicijnen die positieve effecten hebben laten zien in studies maar nog steeds geen definitieve goedkeuring hebben vrij te geven voor ALS-patiënten. En hoewel je hier genuanceerd naar kan kijken snappen wij als ALS patiëntenvereniging deze noodkreet wel. ALS patiënten hebben geen keus, omdat er nog geen enkel medicijn bestaat die de ziekte significant vertraagt. 

Vandaar dat wij als ALS patiëntenvereniging deze petitie willen vermelden. Eenieder heeft zijn eigen mening in welk stadium een medicijn vrijgegeven moet worden, maar de petitie laat duidelijk de noodkreet van onze achterban horen. En die willen wij niet ongehoord laten.

Zie voor de petitie https://alsmedicijnenproberen.petities.nl/ en bepaal zelf of je hem wilt ondertekenen.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid