X

Positieve activiteiten

Vanaf de eerste klachten en zeker vanaf de diagnose is het leven gevuld met zorgen maken, regelzaken, onzekerheden en angstige gevoelens. Helaas is dat niet te voorkomen. Wat je kunt doen, is positieve activiteiten daar tegenover stellen. Afleiding, ontspanning zoeken, even lachen en genietmomentjes kunnen helpen om energie op te doen en om beter om te gaan met ziekte.

Ideeën voor positieve activiteiten
Ontspannen
Dagje weg
Vakantie
Vrije tijd en vakantie
Goede doelactie starten
Deelnemen aan een ALS evenement of start een eigen actie
Vrijwillige bijdrage leveren aan de ALS patiëntenvereniging
Stichting Still Fotografie biedt kosteloos een fotoreportage aan aan families met o.a. een ernstig zieke ouder.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid