X

TRICALS zoekt nog patiënten voor verschillende medicijn trials.

28 mei 2022

TRICALS (gekoppeld aan het ALS Centrum in Utrecht) is het grootste onderzoeksinitiatief in Europa om een behandeling voor ALS, PSMA en PLS te vinden. 48 toponderzoekscentra in 16 landen hebben de handen ineengeslagen met patiëntenorganisaties en fondsenwervers om ons enige doel te bereiken: het vinden van effectieve behandelingen voor ALS, PSMA en PLS.

TRICALS zoekt nog naar patiënten met ALS voor verschillende medicijn trials. Het gaat om de ADORE-studie, de COURAGE-studie, de HIMALAYA-studie en de PHOENIX-studie.

Ga naar https://www.tricals.org/nl/ voor meer informatie (scroll naar beneden voor de informatie). Wij van ALS Patients Connected vinden het van belang dat zoveel mogelijk patiënten meedoen aan de studies. Alleen zo kunnen we een eind maken aan deze vreselijke ziekte.

Draag bij aan een oplossing tegen ALS

Meld je nu gratis aan als lid